okolica

Nadmorskie klimaty.

W okolicy jest wiele atrakcji, więc na pewno nie będzie nudno.

Gąski to czyste morze, piękne szerokie plaże, powietrze pełne jodu i wspaniały nadmorski mikroklimat, a także urok małego nieskomercjalizowanego letniska!
To niewątpliwie nasze atuty. Dzięki nim nasi goście wciąż na nowo odkrywają wyjątkowość wypoczynku nad Bałtykiem.

Przy domu – plac zabaw dla dzieci: huśtawki, piaskownica, zabawki, kosz do koszykówki, bramki do gry w piłkę nożną i boisko do siatkówki. O świcie wyrusz na spacer z kijami do nordic walking’u, które chętnie udostępnią gospodarze. A wieczorem zrelaksuj się przy ognisku lub zorganizuj grilla. Wokół domu jest dużo miejsca do gry w piłkę, ringo, badmintona.

W okolicy- piękne trasy rowerowe i wypożyczalnie rowerów zachęcają do wycieczek. Z okolicznych atrakcji nie można zapomnieć o drugiej co do wysokości na polskim wybrzeżu latarni morskiej, wraz z całym zabytkowym kompleksem. Zachęcamy do wejścia na sam szczyt wieży i podziwiania zapierającą dech w piersiach panoramy regionu. Skansen chleba, piękne ogrody botaniczne, jedyna w Polsce zachowana tradycyjna wioska rybacka, zabytkowy Kołobrzeg, rejsy na Bornholm, to niektóre z atrakcji naszego pięknego turystycznego regionu. Na miejscu czekają na Was wskazówki wraz ze szczegółowym opisem.